Czas na prezent

Czas na prezent

Dziś, robiąc zakupy w jednym z sieciowych sklepów, natrafiłam na obszerne stoisko, ustrojone świątecznie – z czekoladowymi mikołajami, reniferkami, złotymi bombkami wypełnionymi cukierkami i kalendarzami adwentowymi… Naprawdę chwilę się zastanawiałam, czy nadal mamy październik… Może ostatnie przymrozki, śnieg i szaruga spowodowały, że zapadłam w jakiś zimowy sen i być może jest już koniec listopada… Nie, to nadal październik. Przed nami (tak sobie marzę) wciąż złota polska jesień. Niemniej uważam – bez względu na porę roku, odległość do świąt i pogodowe zawirowania – że zawsze jest dobry czas, by obdarować najbliższych wyjątkowym prezentem, spełnić czyjeś marzenie lub wspólnie z kimś bliskim przeżyć niezwykłą przygodę.

Jeśli wiecie, że ktoś chciałby spróbować swych sił w off-roadzie, poszaleć na quadzie, wybrać się na wyprawę po bezdrożach – warto pomyśleć o wyjątkowym „opakowaniu” prezentu lub formie, w jakiej obdarowany otrzyma od Was wymarzoną wyprawę.

Nasza firma przygotowuje dla Was wyjątkowe, imienne vouchery, które możecie zamówić u nas drogą mailową. Wysyłamy je do Was e-pocztą w formie załączników do druku. Na Wasze życzenie umieszczamy na nich spersonalizowane, oryginalne życzenia. Każdy voucher ma roczną datę ważności – a zatem nawet jeśli już teraz zamówicie u nas prezent – będzie go można zrealizować praktycznie przez cały kolejny sezon. Wszystko co musicie określić – to ilość godzin i ilość osób, które chcą w wyprawie uczestniczyć. Do wyboru są wyprawy off-roadowe samochodami terenowymi lub quadami. Na kolejny sezon szykujemy również nowe oferty. O tym już wkrótce.

Polecamy również bony prezentowe – oferowane przez platformy prezentowe. Szukajcie nas w Katalogu Marzeń i Super Prezentach.

https://katalogmarzen.pl/pl/o/off-road-4×4/wisla-i

https://katalogmarzen.pl/pl/o/jazda-quadem/wisla

https://www.superprezenty.pl/jazda-quadami-w-gorach-dla-dwojga-xroad

Polecamy zapoznanie się z ofertą i pozytywnymi opiniami naszych klientów. Oto jedna z nich:

 – Off Road 4×4 (Wisła (Nissan Patrol GR)): Dostałem ten prezent od dziewczyny, jestem mega zadowolony z realizacji. Polecam każdemu kto chwali sobie adrenalinę. Organizator/Instruktor był sympatyczny oraz w pełni kompetentny. Polecam

                                                        Łukasz

 

Polecamy się również na wieczory panieńskie, kawalerskie, imprezy urodzinowe lub firmowe wyjazdy. Naszą ofertę przygotowujemy starannie dla każdego klienta zgodnie z jego oczekiwaniami. Klimatyczne ognisko w górskiej kolibie, regionalne menu i inne atrakcje sprawią, że wyjątkowe wspomnienia zostaną z Wami na długo.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, zadzwoń, zadaj pytanie.