O nas

Asfaltowa szosa, górska ścieżka czy też prawdziwe bezdroża… Każda droga prowadzi do Xroad.

Pasjonatów off-roadu zapraszamy na niezapomniane wyprawy samochodami terenowymi, quadami lub pojazdem buggy. Oferujemy szkolenia, imprezy w gronie przyjaciół, rodziny lub współpracowników, wycieczki krajobrazowe lub ekstremalne jazdy techniczne.

Zapraszamy również miłośników jednośladów. Wypożyczamy rowery – zarówno elektryczne jak i tradycyjne. Oferujemy serwis sprzętu oraz sklep, w którym zaopatrzycie się w niezbędne akcesoria i części zamienne, ale również możecie kupić całkiem nowy rower – fachowo dobrany do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Jako autoryzowany przedstawiciel polskiej marki Romet – zapraszamy do serwisu i zakupu motocykli. W swojej ofercie mamy również inne marki.

Nasza historia

Firma Xroad zrodziła się z pasji do sportów samochodowych, motocykli i ekstremalnych wypraw. Jest jednak oparta na solidnym i wieloletnim doświadczeniu w organizowaniu imprez integracyjnych i prowadzeniu wypraw samochodami terenowymi i quadami. Na rynku działamy od 1996 roku, współpracując z wieloma firmami w południowej Polsce – najpierw współtworząc firmę eventową, a od 2017 pod  własnym nowym szyldem – do eventów off-roadowych dodając sklep i serwis motocyklowy i rowerowy.

Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek w Wiśle?

Sprawdź naszą ofertę