Pora się przedstawić

Witam Was serdecznie na naszym nowym blogu. Chcę, aby to miejsce stało się dla Was inspiracją, jak spędzić wolny czas w Wiśle, jak rozpocząć swoją przygodę z jednośladami lub off-roadem, a także pragnę służyć Wam radą jak dbać o sprzęt i własne bezpieczeństwo w czasie różnego rodzaju górskich aktywności.

Na wstępie wypada się jednak przedstawić i przybliżyć Wam czym się zajmuję na co dzień.

Nazywam się Krzysztof Cieślar i mieszkam w Wiśle. Z zawodu jestem mechanikiem samochodowym, a moją pasją są rajdy. Posiadam licencję kierowcy rajdowego i przez wiele lat brałem udział w rajdach PZM. W roku 2010 razem z bratem na fotelu pilota zdobyliśmy tytuł Mistrzów Polski w kategorii A0. Od dziecka moją pasją jest również sport. Zaczynałem jako zawodnik w klubie KS Wisła, trenując narciarstwo klasyczne. Uwielbiam zimę i nie wyobrażam sobie sezonu narciarskiego bez nart zjazdowych. Ukończyłem kurs instruktorski, a od ponad 20 lat prowadzę wypożyczalnię sprzętu narciaskiego. Z kolei lato – to rowery. Głównie górskie. Z przyjemnością spędzam czas w naszych górach, dlatego mogę polecić wiele tras o zróżnicowanym stopniu trudności – zarówno dla rodzin, poczatkujących rowerzystów jak i dla wytrawnych miłośników adrenaliny i ciężkich podjazdów.

Kilka lat temu zrobiłem kurs instruktora nordic-walking i instruktora parku linowego – bo w poprzedniej firmie zajmowałem się między innymi tymi aktywnościami.

Od wielu lat pracuję jako instruktor off-roadu – najpierw jako wspólnik w firmie eventowej (która swą działalność zaczynała w 1996 roku), a od 2017 roku we własnej firmie Xroad. Uwielbiam swoją pracę. Prowadzenie samochodu terenowego lub obserwowanie, jaką satysfakcję sprawia moim klientom pokonywanie niemożliwych, wydawałoby się, tras lub własnych lęków i słabości – to ogromna frajda. Równie wiele radości dostarcza poczucie wolności jaką dają wyprawy na quadach.

Jeśli chodzi o motocykle to przez wiele lat na liście pasji były motory  enduro. Do niezapomnianych przygód w życiu zaliczam wyprawy enduro do Rumunii. Obecnie ekstremalne wyprawy po bezdrożach zamieniałem na szosy i motocyklową turystykę, ale słabość do poczucia wolności i niezależności jaką dają jednoślady – jest wciąż ogromna.

Wszystkie moje pasje, talenty i doświadczenie – zdobyte na przestrzeni wielu lat prowadzenia firm eventowych i pracy z ludźmi zajmującymi się sportem i aktywnym wypoczynkiem wykorzystuję i dalej rozwijam w mojej firmie Xroad.

Chcę dbać o moich klientów kompleksowo – prowadząc sklep, oferuję również usługi serwisowe i wypożyczalnię – by każdy mógł zapoznać się ze specyfiką jazdy na rowerze, rowerze elektrycznym, skuterze czy motocyklu, a dopiero później dokonać wyboru i zakupu.

Niezwykle starannie dobieram trasy off-roadowe dla klientów. Duże znaczenie ma dla mnie ich poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie. Dostosowuję atrakcje do ich umiejętności i możliwości a także warunków pogodowych. Wieloletnie doświadczenie pozawala mi na prowadzenie imprez tak, by dostarczały fantastycznych przeżyć zarówno rodzinom nastawionym na podziwianie beskidzkich krajobrazów, grupom przyjaciół celebrujących ważne okazje jak i miłośnikom ekstremalnych wrażeń.

Prywatnie jestem mężem i ojcem trzech synów, człowiekiem uśmiechniętym, który nie potrafi usiedzieć na miejscu. Relaksuję się grając w piłkę lub jeżdżąc po bliższej i dalszej okolicy na motorze.

W firmie na co dzień pracuje jeszcze Marcin – mechanik i serwisant. Czasami pomaga mi żona, głównie ogarniając zawiły dla mnie świat social mediów i strony internetowej.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Do zobaczenia!