Urodzinowa promocja

Urodzinowa promocja
14 stycznia 2021

Lubimy świętować! A jutrzejsza rocznica jest wspaniałą okazją, by świętować, wspominać i dzielić się naszą pasją z Wami. W końcu tylko raz w życiu kończy się 18 lat!!!!

Można powiedzieć, że biznesowo jesteśmy już pełnoletni ???? 18 lat temu bowiem założyliśmy działalność gospodarczą, wówczas pod inną nazwą, jako część zupełnie innej firmy, ale od początku związani byliśmy z aktywnym wypoczynkiem, z off-roadem, zimowym szaleństwem i niezapomnianymi wyprawami w góry. 18 lat doświadczenia, szlifowania umiejętności, zdobywania wiedzy i dbania o klientów procentuje teraz najwyższą jakością naszych usług.

Z okazji naszych urodzin mamy dla Was urodzinowy rabat. O szczegółach przeczytasz na końcu wpisu. Tymczasem zabieramy Cię w krótką podróż w czasie do naszych początków, a potem przypomnimy, czym zajmujemy się obecnie.

Zaczynaliśmy od zimowych atrakcji na nartach i śnieżnych skuterach. Tu gdzie mieszkamy – w Wiśle – zima kojarzyła się z prawdziwym białym szaleństwem. Niewielu turystów pojawiało się u nas latem, za to zimą nieliczne jeszcze stoki przeżywały oblężenie.

Nasza pierwsza wypożyczalnia stanęła na Cienkowie. Zbudowaliśmy ją własnymi siłami. Nawet najmłodsi pomagali w tworzeniu rodzinnego biznesu. Zimy wówczas wyglądały odrobinę inaczej niż teraz.

My też tęsknimy za śnieżnymi zimami… Gdy góry pokrywała gruba warstwa śniegu, można było szaleć na skuterach. Nasza oferta obejmowała wówczas wyprawy w góry dla dorosłych, ale też krótkie jazdy po torze dla najmłodszych.

Wiele zmieniła „Małyszomania” i prawdziwy boom na turystykę w Wiśle. Już nie tylko zimą turyści odwiedzali nasze miasto. Nasza oferta poszerzyła się o letnie wyprawy w góry quadami i samochodami terenowymi. Organizowaliśmy eventy i imprezy firmowe, a współpracując z wieloma lokalnymi hotelami i firmami usługowymi kompleksowo dbaliśmy o naszych klientów.

nissan patrol

Adrenalina, zabawa i wszystko, co związane z motoryzacją  było zarówno naszą pracą jak i pasją  – a rajdowe umiejętności przyniosły po kilku latach ścigania Rajdowy Puchar Polski PZM w 2010 roku.

Turystyczny rynek w Wiśle jest bardzo dynamiczny w ostatnich latach – jedne współprace się rozwijały, inne kończyły. W 2016 roku stanęliśmy wreszcie na własnych nogach. Z kilkunastoma latami doświadczenia, głową pełną pomysłów i chęcią rozwoju stworzyliśmy Xroad.

Dlaczego Xroad?

Bo z różnymi i różnorodnymi drogami wiążemy naszą pracę. Jednoślady, czterokołowce, za napędem na jedną oś lub dwie, po asfalcie, szutrze, błocie czy kamieniach. Pod górę, z górki i na wprost po horyzont. Ścieżki, drogi, autostrady czy bezdroża – wszędzie czujemy się pewnie i swobodnie. Na każdej z dróg dbamy o bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę naszych klientów.

 

Dla Was rozwijamy się i szukamy najciekawszych możliwości spędzenia czasu w Wiśle. Naszą ofertę dzielimy na cztery podstawowe obszary:

  1. Off-roadowe wyprawy w góry.

Samochody terenowe, quady czy buggy – każdy może wybrać z szerokiej oferty wyprawę idealnie skrojoną na siebie. Nie masz doświadczenia i niekoniecznie chcesz kierować, ale lubisz adrenalinę i mocne wrażenia – polecamy buggy. Off-road to dla ciebie nie pierwszyzna, chcesz wejść na kolejny poziom wtajemniczenia – szkolenie z technik off-roadu z użyciem profesjonalnego sprzętu to oferta w sam raz dla Ciebie. A może wraz z całą paczką chcecie spróbować swych sił po raz pierwszy – trasę zawsze dobierzemy tak, by zabawa była bezpieczna ale i niezapomniana. Nie boisz się błota i lubisz mieć kierownicę we własnych rękach – quady będą idealnym pomysłem na twoją szaloną wyprawę w góry.

  1. Rowery, rowery elektryczne i motocykle

Przez większość roku, poza sezonem zimowym, oferujemy Wam wypożyczalnię, serwis i sklep rowerowy. Rowery tradycyjne i elektryczne, przyczepka i foteliki dla dzieci – zapewnią możliwość wypoczynku dla całej rodziny. Nawet jeśli brak Wam doświadczenia, pomożemy Wam dobrać rower i podpowiedzieć jakie trasy w Wiśle będą dla Was najprzyjemniejsze. Naszym atutem jest możliwość zarezerwowania roweru z wyprzedzeniem oraz zamówienia go z dowozem do hotelu na terenie Wisły. Chętnie również pomożemy Wam wybrać i zakupić wymarzony rower. A może wolicie skutery lub motocykle?

  1. Narty

Wracamy do korzeni a nasza działalność zatacza koło. I choć obecny sezon jest najbardziej zwariowany, najbardziej nieprzewidywalny i najtrudniejszy – wierzymy głęboko, że jeszcze nie raz będziemy mogli służyć Wam naszym doświadczeniem w doborze nart czy desek. Nasza wypożyczalnia mieści się w naszym budynku przy ulicy Ustrońskiej, tuż za wjazdem do Wisły. Bez tłumu i w komfortowych warunkach pomożemy dobrać Wam buty i narty, które możecie również rezerwować z wyprzedzeniem, by nie stać w kolejkach pod stokiem.

  1. Warsztat, serwis i sklep

Tuż przy drodze wyjazdowej do Wisły czekamy na Ciebie w naszej siedzibie. Prowadzimy warsztat, w którym serwisujemy i remontujemy rowery, motocykle, skutery a nawet quady. Potrzebujesz dętki, opony, łańcucha czy oleju? A może kasku, gogli czy bidonu? W naszym sklepie oferujemy podstawowy towar dostępny od ręki. Jesteśmy przedstawicielami handlowymi firm Lovelec, EcoBike, Romet czy Bajaj. Oferujemy rowery, rowery elektryczne, skutery i motocykle również na preferencyjnych warunkach ratalnych i kredytowych. Serwisujemy zakupiony u nas sprzęt i pomagamy – gdy trzeba – w jego rejestracji.

Dziękujemy Ci, że z nami jesteś. Mamy nadzieję, że nasza praca i pasja pozwoli Ci ciekawiej spędzać czas w Wiśle. Chcemy, byś został z nami na dłużej i korzystał z naszej oferty niejeden raz.

W podziękowaniu za przeczytanie naszej historii zachęcamy do skorzystania z 18% rabatu na wyprawy w góry w sezonie 2021. Do końca stycznia zakupione u nas vouchery oferujemy z 18% rabatu, gdy przy zakupie podasz kod: 18URODZINY

Do zobaczenia w Wiśle!