Zima w Xroad – garść aktualności

Zima w Xroad – garść aktualności

   Im mniej liści na drzewach, tym częściej słyszymy pytanie: „Kiedy spadnie śnieg?” A że liście już w większości opadły, to pora z tym pytaniem zmierzyć się na serio. Śnieg w Wiśle owszem jest – na skoczni w Malince. Poza tym nie ma. Prognozy – najróżniejsze. Moja babcia zawsze mawiała: W tym roku śniegu na pewno nie będzie. I, na szczęście, ani razu nie miała racji. Zima przyjdzie.  A jak przyjdzie, to będzie. Pora zatem o sezonie zimowym w firmie Xroad słów kilka napisać.

Quady i samochody terenowe

Gdy śniegu robi się naprawdę sporo – parkujemy nasze maszyny w garażu i ruszamy z niego tylko okazjonalnie. Tak, jest możliwość off-roadu po śniegu. Wtedy zakładamy na koła łańcuchy i tak dobieramy trasy, by nadal było bezpiecznie. Natomiast polecamy gorąco zakup voucherów i zaplanowanie wiosennych wypraw, gdy warunki pogodowe są znacznie bardziej sprzyjające. Już jutro oferta specjalna z okazji Black Friday!

Motocykle i rowery

Zima w Wiśle zwykle nie jest łaskawa dla miłośników jednośladów. Najlepiej już teraz pomyśleć o właściwym zabezpieczeniu roweru i motocykla na sezon zimowy (o czym pisaliśmy TU).  Od 1 grudnia do 1 kwietnia nie będzie działała wypożyczalnia motocykli, skuterów i rowerów na Ustrońskiej 33. Zapraszamy od wiosny!

Sklep i warsztat

Sklep na Ustrońskiej 33 udostępnia swe pomieszczenia zaprzyjaźnionej wypożyczalni nart. Warsztat będzie funkcjonował i jak najbardziej realizował naprawy – jednośladów, skuterów śnieżnych czy quadów – ale prosimy o kontakt telefoniczny, by umówić się na termin przeglądu czy naprawy.

Narty

A wiecie, że my też zajmujemy się wypożyczaniem nart? Mała, ciasna, ale własna nasza wypożyczalnia znajduje się niedaleko wyciągu Klepki. O szczegółach już wkrótce. Wypożyczalnia działa… no oczywiście wtedy, gdy rusza sezon narciarski na wyciągu Klepki. Czyli szukajcie informacji i bądźcie czujni. Oprócz wypożyczenia kompletu nart czy desek snowboardowych oferujemy sprzedaż lub wymianę sprzętu przed i po sezonie.

Król zimy – Bar na Klepkach

Tak, kochamy off-road, adrenalinę i górskie wyprawy. Ale kochamy też jedzenie ???? Od kilku lat, gdy rusza sezon narciarski na wyciągu Klepki, na górnej stacji wyciągu otwieramy dla Was nasz Bar na Klepkach. Okrąglaczek Lecha z zielonym dachem jest dla wielu narciarzy przyjazną bazą do odpoczynku, rozgrzania czy smacznego posiłku. W naszym menu króluje najlepsza (zdaniem większości klientów) gorąca czekolada, grzane wino i piwo z miodem, przyprawami korzennymi i pomarańczą, a do tego domowa szarlotka, tradycyjny wiślański kołocz czy oscypki. Kogo złapie większy głód może zamówić żurek, placki z gulaszem, pieczoną kiełbasę lub prawdziwego wołowego burgera. Oczywiście dla mniejszych łasuchów mamy frytki, zapiekanki czy nuggetsy. Szeroki taras na południowym stoku zaprasza w słoneczne dni do odpoczynku w iście alpejskim stylu. I choć Klepki to raczej nie „góra straceńców” a przyjazny stok dla rodzin i początkujących narciarzy – ma niewątpliwie swój urok i idealnie sprawdzi się na pierwsze sezonowe „rozjeżdżanie”. Serdecznie wtedy zapraszamy do nas!

Mimo zimowych „przemeblowań” i zmian – niezmiennie pozostajemy do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do współpracy i korzystania z usług firmy Xroad. Dzwońcie lub piszcie w razie jakichkolwiek pytań. Chętnie odpiszemy na wiadomości przez fb @xroadwisla lub maila biuro@xroad.pl lub marketing@xroad.pl Chcemy również pozostać z Wami w kontakcie przez bloga na naszej stronie www.xroad.pl