CAN-AM i LOVELEC – polecamy na wiosnę

CAN-AM i LOVELEC – polecamy na wiosnę

 

Z pewnością, gdy rozstawaliśmy się z Wami jesienią, nikomu z nas do głowy nie przyszło, że spędzimy z dala od siebie tak wiele miesięcy. To miała być krótka zimowa przerwa, w czasie której chcieliśmy skoncentrować się na działaniach w Barze na Klepkach i wypożyczalni nart, a także odświeżyć ofertę letnią i wrócić do Was pod koniec marca z nowymi siłami i głową pełną ciekawych pomysłów…

Tymczasem kwarantanna pokrzyżowała nam wiele planów… co nie znaczy, że nic się nie działo. Z „lekkim” poślizgiem wracamy jednak do Was pełni zapału i sił do pracy. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie – serdecznie zapraszamy.

SKLEP

Na samym wjeździe do Wisły, przy ulicy Ustrońskiej 33 mieści się nasz sklep i warsztat. Oferujemy asortyment skoncentrowany głównie wokół jednośladów – rowerów, rowerów elektrycznych, skuterów i motocykli. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem czeskiej firmy LOVELEC produkującej bardzo dobre rowery elektryczne ze średniej i niższej półki cenowej – czyli takie, na które każdy, kto marzy o elektrycznym rowerze może sobie pozwolić. O zaletach tej marki pisaliśmy w zeszłym roku TU.

Przy kolejnych utrudnieniach w ruchu warto rozważyć zakup skutera – by móc ominąć korki. My zachęcamy również do zastanowienia się nad motocyklem. Mniejsze pojemnościowo maszyny są tanie w eksploatacji i nie wymagają (pod pewnymi warunkami oczywiście) posiadania specjalnego prawa jazdy.  Marka Bajaj szturmem zdobyła między innymi polski rynek. Bajaj Pulsar i Dominar możecie zobaczyć i przetestować u nas. A o fantastycznych wynikach testów poczytajcie TU.

Możecie u nas również zakupić dętki, opony, kaski, oleje, smary i wiele innych akcesoriów i części zamiennych.

WARSZTAT

Oczywiście jeśli brak Wam czasu lub po prostu nie wiecie, jak zabrać się za wiosenny przegląd roweru, motocykla lub quada – zapraszamy do naszego warsztatu. Pomożemy Wam odświeżyć sprzęt przed kolejnym sezonem. Oferujemy również szeroki zakres napraw.

 

WYPRAWY W GÓRY

Po tygodniach zamknięcia w domu, wielu z Was marzy o wyjściu z domu i spędzeniu kilku godzin z dala od miasta. Piesze wycieczki to absolutna konieczność, gdy mamy na uwadze nasze zdrowie i chęć odbudowania kondycji, ale jeśli potrzebujecie oprócz zaczerpnięcia świeżego powietrza również trochę rozrywki i zabawy – receptą będą wyprawy off-roadowe. Dla wszystkich polecamy samochody terenowe. Czego możecie się po takiej wyprawie spodziewać poczytajcie TU.

 

NOWOŚĆ

Wiecie czym jest UTV? Swoją nazwę wywodzi z języka angielskiego i oznacza Utility Vehicle czyli po prostu pojazd użytkowy. Ta należąca do rodziny quadów, przypominająca trochę wózek do golfa maszyna, z racji iż pasażer siedzi obok kierowcy jak w samochodzie nazywany także pojazdem „side by side”. Inną nazwą na określenie naszej żółtej maszyny jest buggy – typ lekkiego samochodu rekreacyjnego wyposażonego w duże koła z grubymi oponami, wytrzymałe zawieszenie, otwarte nadwozie oraz odsłonięty silnik, umieszczony najczęściej z tyłu. Buggy może być skonstruowane na bazie innego pojazdu lub zbudowane zupełnie od podstaw głównie z rur. My zapraszamy do zapoznania się z pojazdem marki Can-am Commander, w którym możecie najpierw zasiąść w fotelu pasażera i zapoznać się z jej możliwościami, a następnie spróbować swych sił za kierownicą.  Gwarantujemy fantastyczną, bezpieczną zabawę.

Serdecznie zapraszamy do nas. Dbamy o to, by odmrażanie przebiegało z zachowaniem rozsądku i dbałości o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Jeśli macie pytania – chętnie na nie odpowiemy.

Do zobaczenia