Wyprawy w góry

Gdy masz dość siedzenia w czterech ścianach, gdy potrzebujesz przestrzeni, wolności, radości i niezapomnianych przeżyć, by odpocząć od tego, co przeraża i męczy – pojedź z nami w góry. 

Odkryj radość przemierzania bezdroży, naciesz się wolnością, pięknymi górskimi krajobrazami, zobacz, jak wiele możesz, gdy przekroczysz swoje granice komfortu – daj sobie szansę na niezapomnianą przygodę i odkrycie swoich najlepszych stron. Wyrusz samochodem terenowym, quadem  lub buggy w góry, pod okiem instruktora poznasz tajniki jazdy po luźnym podłożu, techniki pokonywania bagien, rowów lub stromych podjazdów, odkryjesz możliwości naszych maszyn z napędem 4×4, doszkolisz swoje umiejętności jako kierowca i na długo przywrócisz uśmiech na swojej twarzy.

Dokładamy wszelkich starań, by nasz sprzęt oraz instruktorzy spełniali wszelkie wymogi sanitarne oraz techniczne, by każdy mógł czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Dla każdego klienta indywidualnie dobieramy poziom trudności i zaawansowania. Zapraszamy amatorów i tych bardziej doświadczonych kierowców na pewną dawkę adrenaliny. Samochody, które posiadamy, to niezawodne Nissan Patrol GR Y60, które poradzą sobie nawet w najcięższym terenie. Do Waszej dyspozycji oddajemy również quady Honda TRX 350.

Samochody terenowe

Dla naszych Klientów mamy przygotowane różnorodne trasy - począwszy od tras łagodnych, widokowych, w czasie pokonywania których można odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, podziwiać piękne beskidzkie panoramy, zrelaksować się a równocześnie zasmakować w przygodzie jaką niewątpliwie jest jazda po bezdrożach. Miłośników mocniejszych wrażeń zapraszamy na typowo off-roadowe zmagania, gdzie klienci będą mieli za zadanie wybudowanie mostu z bali nad jarem lub przejazd samochodami przez bagna, używając do tego wyciągarek oraz lin znajdujących się w samochodach. Posiadamy auta marki Nissan Patrol, wyposażone w orurowania przednie i tylne, opony typu MUD TERRAIN lub SIMEX, zwiększone prześwity, wzmocnione zawieszenia. W czasie wypraw używamy podnośniki typu hi-lift, zestawów szekli, pasów, lin kinetycznych i statycznych. Gdy w wyprawie bierze udział kilka załóg, w grupie samochodów znajduje się co najmniej 1 samochód z wyciągarką. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają doświadczeni instruktorzy.

Quady

Quady to maszyny, które wjadą praktycznie wszędzie. Lekkie, zwinne, o dużej mocy oraz dobrych terenowych oponach poradzą sobie w każdym, nawet bardzo wymagającym terenie. Górskie, kamieniste ścieżki, wąwozy, potoki czy błotniste kałuże nie stanowią dla nich żadnej przeszkody. Z pewnością wielu z Państwa miało już okazję spróbować swych sił na tych niezwykle popularnych pojazdach, ale wcale nie znaczy to, że nie potrafimy zaskoczyć Was czymś nowym i ciekawym! Ogromne możliwości quadów w pokonywaniu terenu, moc i szybkość, którą potrafią osiągnąć oraz wytrzymałość pojazdu dają nieograniczone możliwości zabawy lub rywalizacji. Naszą ofertę dostosujemy do indywidualnych umiejętności i zainteresowań klientów, jak również panujących warunków atmosferycznych. Proponujemy trasy o zróżnicowanym stopniu trudności i różnorodnej nawierzchni. Do Państwa dyspozycji oddajemy maszyny renomowanych firm (Honda i Yamacha).

Odwiedź nas

Polecamy również

Serwis

Serwis

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu gdzie zajmujemy się naprawą rowerów, motocykli, skuterów oraz quadów.

zobacz więcej
Sklep

Sklep

Oferujemy motocykle, motorowery, skutery i rowery – każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy dealerem polskiej marki Romet i Junak.

zobacz więcej
Wypożyczalnia

Wypożyczalnia

W pięknych okolicznościach przyrody najłatwiej po Wiśle poruszać się jednośladami. Do państwa dyspozycji mamy rowery górskie, trekkingowe i elektryczne, skutery, motocykle, które można u nas wypożyczyć.

zobacz więcej
Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne

Integracja zespołu to kluczowa kwestia w sprawnym funkcjonowaniu każdej firmy.

zobacz więcej

Regulamin wypożyczalni

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wypożyczalni Xroad.

zobacz więcej