Imprezy integracyjne

Integracja zespołu to kluczowa kwestia w sprawnym funkcjonowaniu każdej firmy. Dobrze przygotowana impreza integracyjna pozwoli pracownikom nie tylko oderwać się od codziennych obowiązków, nabyć nowe umiejętności, nauczyć się pracy w grupie, ale również sprawdzić się w nowych zadaniach i podnieść własną efektywność. Dla każdego zespołu przygotowujemy indywidualnie dobrany program – pełne adrenaliny konkurencje off-roadowe, gry terenowe i strategiczne, paintball, zadania logiczne i wymagające kreatywnego rozwiązania problemu. Organizujemy górskie biesiady, kuligi, ogniska, obozy przetrwania i ekskluzywne przyjęcia w eleganckich restauracjach. Współpracujemy z wieloma hotelami z rozbudowanym zapleczem konferencyjnym, uzyskując dla naszych klientów atrakcyjne rabaty.

Odwiedź nas

Polecamy również

Wyprawy w góry

Wyprawy w góry

Gdy masz dość siedzenia w czterech ścianach, gdy potrzebujesz przestrzeni, wolności, radości i niezapomnianych przeżyć, by odpocząć od tego, co przeraża i męczy – pojedź z nami w góry. 
Zapraszamy na wyprawy samochodami terenowymi, quadami i buggy.

zobacz więcej
Serwis

Serwis

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu gdzie zajmujemy się naprawą rowerów, motocykli, skuterów oraz quadów.

zobacz więcej
Sklep

Sklep

Oferujemy motocykle, motorowery, skutery i rowery – każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy dealerem polskiej marki Romet i Junak.

zobacz więcej
Wypożyczalnia

Wypożyczalnia

W pięknych okolicznościach przyrody najłatwiej po Wiśle poruszać się jednośladami. Do państwa dyspozycji mamy rowery górskie, trekkingowe i elektryczne, skutery, motocykle, które można u nas wypożyczyć.

zobacz więcej

Regulamin wypożyczalni

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wypożyczalni Xroad.

zobacz więcej