Motocykle

Zapraszamy do przetestowania motocykli  Pulsar  NS125 i Dominar 400cc.

Te coraz popularniejsze w Polsce maszyny świetnie radzą sobie w krętym, górzystym terenie. Pulsar to lekki ale pełen mocy motocykl wyposażony w silnik DTSi, który mimo małej pojemności potrafi zachwycić. Podwójny zapłon cyfrowy oraz współpracujący z nim elektroniczny wtrysk paliwa udoskonalają proces spalania mieszanki, zapewniając w ten sposób płynniejszy przyrost mocy i lepszą, bardziej zdecydowaną reakcję na gaz. Najlepszy stosunek mocy do masy w klasie pozwala cieszyć się dynamiczną jazdą po całych Beskidach.

Dominar 400 to motocykl o sportowym zacięciu, połączonym z turystycznym charakterem. To jedyny w swoim rodzaju Sports-Tourer, na którym wygodnie pokonasz trasę, ciesząc się równocześnie dynamicznym pokonywaniem zakrętów i pełnym mocy przyspieszeniem.

Aby wypożyczyć motocykl, należy zapoznać się z REGULAMINEM wypożyczalni dostępnym na naszej stronie.

Odwiedź nas

Polecamy również

Wyprawy w góry

Wyprawy w góry

Gdy masz dość siedzenia w czterech ścianach, gdy potrzebujesz przestrzeni, wolności, radości i niezapomnianych przeżyć, by odpocząć od tego, co przeraża i męczy – pojedź z nami w góry. 
Zapraszamy na wyprawy samochodami terenowymi, quadami i buggy.

zobacz więcej
Serwis

Serwis

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu gdzie zajmujemy się naprawą rowerów, motocykli, skuterów oraz quadów.

zobacz więcej
Sklep

Sklep

Oferujemy motocykle, motorowery, skutery i rowery – każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy dealerem polskiej marki Romet i Junak.

zobacz więcej
Wypożyczalnia

Wypożyczalnia

W pięknych okolicznościach przyrody najłatwiej po Wiśle poruszać się jednośladami. Do państwa dyspozycji mamy rowery górskie, trekkingowe i elektryczne, skutery, motocykle, które można u nas wypożyczyć.

zobacz więcej
Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne

Integracja zespołu to kluczowa kwestia w sprawnym funkcjonowaniu każdej firmy.

zobacz więcej

Regulamin wypożyczalni

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wypożyczalni Xroad.

zobacz więcej