Operacja samum

Jest to program na wzór militarnej misji: połączenie jazdy samochodem terenowym, nawigacji, wykonywaniu dodatkowych zadań wymagających odrobiny sprytu i pomysłowości, a na zakończenie wojna w Paintball. Drużyny ruszają z różnych punktów startowych i ostatecznie po wykonaniu wszystkich zadań jakie napotkają po drodze spotykają się na poligonie w bezpośredniej konfrotancji. Do dyspozycji uczestników oddajemy atestowany sprzęt, stroje ochronne, oraz polowe racje żywnościowe do samodzielnego przygotowania.

No i oczywiście celem misji jest zdobycie „Skarbu Wiślańskiej Ziemi”

Odwiedź nas

Polecamy również

Wyprawy w góry

Wyprawy w góry

Gdy masz dość siedzenia w czterech ścianach, gdy potrzebujesz przestrzeni, wolności, radości i niezapomnianych przeżyć, by odpocząć od tego, co przeraża i męczy – pojedź z nami w góry. 
Zapraszamy na wyprawy samochodami terenowymi, quadami i buggy.

zobacz więcej
Serwis

Serwis

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu gdzie zajmujemy się naprawą rowerów, motocykli, skuterów oraz quadów.

zobacz więcej
Sklep

Sklep

Oferujemy motocykle, motorowery, skutery i rowery – każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy dealerem polskiej marki Romet i Junak.

zobacz więcej
Wypożyczalnia

Wypożyczalnia

W pięknych okolicznościach przyrody najłatwiej po Wiśle poruszać się jednośladami. Do państwa dyspozycji mamy rowery górskie, trekkingowe i elektryczne, skutery, motocykle, które można u nas wypożyczyć.

zobacz więcej
Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne

Integracja zespołu to kluczowa kwestia w sprawnym funkcjonowaniu każdej firmy.

zobacz więcej

Regulamin wypożyczalni

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wypożyczalni Xroad.

zobacz więcej