Szaleni konstruktorzy

Szaleni konstruktorzy to gwarantowana świetna zabawa i kupa śmiechu, gdzie można wykazać się inwencją twórczą podczas konstruowania pojazdu którym zmierzymy się z innymi. Imprezy te rozgrywane są na całym Świecie. Szczególnie popularne to wyscigi mydelniczek organizowane przez znaną markę Red Bull. Szaleni konstruktorzy jest bardzo dobrym pomysłem na imprezę firmową. Grupę dzielimy na kilka zespołów, których zadaniem jest skonstruowanie pojazdów według ich wyobraźni. Do dyspozycji zespołu przygotujemy elementy, które przydadzą się do skonstruowania pojazdu. Każdy zespół zostanie oceniony pod kątem pomysłowości oraz techniki pokonania toru.

Odwiedź nas

Polecamy również

Wyprawy w góry

Wyprawy w góry

Gdy masz dość siedzenia w czterech ścianach, gdy potrzebujesz przestrzeni, wolności, radości i niezapomnianych przeżyć, by odpocząć od tego, co przeraża i męczy – pojedź z nami w góry. 
Zapraszamy na wyprawy samochodami terenowymi, quadami i buggy.

zobacz więcej
Serwis

Serwis

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu gdzie zajmujemy się naprawą rowerów, motocykli, skuterów oraz quadów.

zobacz więcej
Sklep

Sklep

Oferujemy motocykle, motorowery, skutery i rowery – każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy dealerem polskiej marki Romet i Junak.

zobacz więcej
Wypożyczalnia

Wypożyczalnia

W pięknych okolicznościach przyrody najłatwiej po Wiśle poruszać się jednośladami. Do państwa dyspozycji mamy rowery górskie, trekkingowe i elektryczne, skutery, motocykle, które można u nas wypożyczyć.

zobacz więcej
Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne

Integracja zespołu to kluczowa kwestia w sprawnym funkcjonowaniu każdej firmy.

zobacz więcej

Regulamin wypożyczalni

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wypożyczalni Xroad.

zobacz więcej