Wyprawa górska

To scenariusz podczas którego grupa musi przedostać się z punktu A do punktu B idąc szlakiem który wcześniej zostanie przygotowany przez naszych instruktorów, jako że wysoko w górach często leży sporo śniegu, każdy uczestnik zostanie wyposażony w rakiety śnieżne. Na trasie którą będziecie podążać, czekać będą na Was różne przeszkody terenowe – sztuczne, czyli zadania do wykonania według szczegółowych wytycznych jak np.: skok zaufania, przejście mostu linowego jak i również te naturalne, czyli strome zejścia, potoki, żleby. Nasze piękne, Polskie góry przypomną nam, że warto poznawać i podziwiać rodzime cuda natury które są na wyciągnięcie ręki.

Odwiedź nas

Polecamy również

Wyprawy w góry

Wyprawy w góry

Gdy masz dość siedzenia w czterech ścianach, gdy potrzebujesz przestrzeni, wolności, radości i niezapomnianych przeżyć, by odpocząć od tego, co przeraża i męczy – pojedź z nami w góry. 
Zapraszamy na wyprawy samochodami terenowymi, quadami i buggy.

zobacz więcej
Serwis

Serwis

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu gdzie zajmujemy się naprawą rowerów, motocykli, skuterów oraz quadów.

zobacz więcej
Sklep

Sklep

Oferujemy motocykle, motorowery, skutery i rowery – każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy dealerem polskiej marki Romet i Junak.

zobacz więcej
Wypożyczalnia

Wypożyczalnia

W pięknych okolicznościach przyrody najłatwiej po Wiśle poruszać się jednośladami. Do państwa dyspozycji mamy rowery górskie, trekkingowe i elektryczne, skutery, motocykle, które można u nas wypożyczyć.

zobacz więcej
Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne

Integracja zespołu to kluczowa kwestia w sprawnym funkcjonowaniu każdej firmy.

zobacz więcej

Regulamin wypożyczalni

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wypożyczalni Xroad.

zobacz więcej