Igrzyska olimpijskie

Program przeprowadzamy w atmosferze rywalizacji sportowej w duchu olimpiady zimowej. Grupę dzielimy na równe “reprezentacje narodowe”, które walczą między sobą w różnych dyscyplinach olimpijskich rozgrywanych na wesoło. Każdy zespół dostaje transparent z nazwą państwa. Reprezentacje będą gromadzić punkty na podstawie, których ustalimy klasyfikację końcową. Po jej ogłoszeniu odbędzie się dekoracja zwycięskich zespołów na podium olimpijskim przy akompaniamencie hymnu olimpijskiego. Tu następuje wręczenie pamiątkowych medali. Dodatkowo najlepsza drużyna otrzymuje nagrodę niespodziankę. Konkurencje modyfikujemy tak, aby pogda nie była w stanie zepsuć nam dobrej zabawy.

Odwiedź nas

Polecamy również

Wyprawy w góry

Wyprawy w góry

Gdy masz dość siedzenia w czterech ścianach, gdy potrzebujesz przestrzeni, wolności, radości i niezapomnianych przeżyć, by odpocząć od tego, co przeraża i męczy – pojedź z nami w góry. 
Zapraszamy na wyprawy samochodami terenowymi, quadami i buggy.

zobacz więcej
Serwis

Serwis

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu gdzie zajmujemy się naprawą rowerów, motocykli, skuterów oraz quadów.

zobacz więcej
Sklep

Sklep

Oferujemy motocykle, motorowery, skutery i rowery – każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy dealerem polskiej marki Romet i Junak.

zobacz więcej
Wypożyczalnia

Wypożyczalnia

W pięknych okolicznościach przyrody najłatwiej po Wiśle poruszać się jednośladami. Do państwa dyspozycji mamy rowery górskie, trekkingowe i elektryczne, skutery, motocykle, które można u nas wypożyczyć.

zobacz więcej
Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne

Integracja zespołu to kluczowa kwestia w sprawnym funkcjonowaniu każdej firmy.

zobacz więcej

Regulamin wypożyczalni

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wypożyczalni Xroad.

zobacz więcej