Przygoda w górach

Górska Przygoda to program, który wykorzystuje maksymalnie walory i ukształtowanie naszego górskiego terenu. Uczestnicy próbują swoich sił w zdobywaniu na pozór nieosiągalnych lokalizacji za pomocą samochodów terenowych, quadów, nie raz potrzebne jest zastosowanie różnorakich technik linowych, przejście parku linowego zawieszonego kilka metrów nad ziemią, odszukanie drogi w biegu na orientację lub wykonanie innych zadań indywidualnie, drużynowo lub w bezpośredniej konfrontacji z innym zespołem. Otoczenie gór, lasów i widoki jakie towarzyszą uczestnikom w połączeniu z adrenaliną i chęcią wygranej pozostawiają niesamowite wspomnienia.

Odwiedź nas

Polecamy również

Wyprawy w góry

Wyprawy w góry

Gdy masz dość siedzenia w czterech ścianach, gdy potrzebujesz przestrzeni, wolności, radości i niezapomnianych przeżyć, by odpocząć od tego, co przeraża i męczy – pojedź z nami w góry. 
Zapraszamy na wyprawy samochodami terenowymi, quadami i buggy.

zobacz więcej
Serwis

Serwis

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu gdzie zajmujemy się naprawą rowerów, motocykli, skuterów oraz quadów.

zobacz więcej
Sklep

Sklep

Oferujemy motocykle, motorowery, skutery i rowery – każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy dealerem polskiej marki Romet i Junak.

zobacz więcej
Wypożyczalnia

Wypożyczalnia

W pięknych okolicznościach przyrody najłatwiej po Wiśle poruszać się jednośladami. Do państwa dyspozycji mamy rowery górskie, trekkingowe i elektryczne, skutery, motocykle, które można u nas wypożyczyć.

zobacz więcej
Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne

Integracja zespołu to kluczowa kwestia w sprawnym funkcjonowaniu każdej firmy.

zobacz więcej

Regulamin wypożyczalni

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wypożyczalni Xroad.

zobacz więcej